Logo konvib-312

Hoe een aankondiging plaatsen

Indien u een aankondiging in de rubriek "Vraag en Aanbod" wenst te plaatsen vul dan het aanvraagformulier in. Het is mogelijk een aantal foto's toe te voegen.
Een aankondiging wordt na 2 maanden verwijderd. Indien u wenst dat de aankondiging vroeger wordt verwijderd laat het weten via het aanvraagformulier .



Vraag en aanbod

Gevraagd: ik zoek 2 Carnica volkeren op halve Dadant ramen voor in mijn DBplus kasten. Wie kan me hieraan helpen?
Te bevragen: Chris Pellis, 3271 Zichem, 0477628569, chris.pellis@molenbergnatie.com
Geplaatst: 23 juni 2017

Gevraagd: bijenvolk met kast voor beginnende imker.
Te bevragen: Amaryllis Van Craenenbroeck, 2018 Antwerpen, 0474 21 49 20, amaryllis_v@hotmail.com
Geplaatst: 13 juni 2017

Gevraagd: wij zijn op zoek naar 2e hands Simplex bijenkasten en eventueel bijhorende materialen.
Te bevragen: Lesley Verheughe, 9990 Maldegem, 0472594085, lesley.verheughe@telenet.be
Geplaatst: 2 juni 2017

Gevraagd: zwermgrage volken voor het opzetten van een bedrijfsmethode gebaseerd op korfimkeren. Zouden 2 krachtige zwermen per jaar moeten produceren. Geen rasvereisten, bij voorkeur standbevrucht. prijs overeen te komen.
Te bevragen: Bart Decuypere, 3360 Bierbeek, 016/255967, decuypeb@gmail.com
Geplaatst: 23 mei 2017

Gevraagd: ik ben opzoek naar imker met bijenvolken, waarvan ik een aflegger van kan maken. (Vorig bijenjaar ben ik al mijn bijenvolken verloren en zou graag opnieuw starten) Wie kan mij helpen aub?
Te bevragen: Jelle Vanderspikken, 3520 Zonhoven, 0476496589, jelle_vanderspikken@hotmail.com
Geplaatst: 15 mei 2017

Gevraagd: ik ben op zoek naar 2 Carnica volkjes om in mijn Dadant-Blatt kasten te plaatsen. Wie kan me hierbij helpen?Stuur een mailtje en ik neem contact met je op.
Te bevragen: Jonathan Amelynck, 6987 Marcourt, +32477852968, jt7@hotmail.be
Geplaatst: 15 mei 2017

Gevraagd: ik zoek een bijenvolkje. Jammer genoeg hebben de vorige bewoners van m'n kast de winter niet overleefd. Ik werk volgens de principes van het natuurlijk imkeren.
Te bevragen: Kimberley Vandewalle, 8700 Tielt, 0485769454, kimberley_vdw@hotmail.com
Geplaatst: 15 mei 2017

Gevraagd: een zwerm bijen in u tuin? Geen paniek, wij komen deze gratis voor u verwijderen en de bijen een nieuw huis geven. Zie de afbeelding wanneer het om een zwerm bijen gaat.
Te bevragen: Willeke Kreeft, 8500 Kortrijk, 0499763262, willeke_kreeft@hotmail.com
Geplaatst: 3 mei 2017zwerm willeke

Gevraagd: ik ben op zoek naar een honingslinger al of niet automatisch voor Simplex ramen.
Te bevragen: Erik Vermeersch, 9070 Heusden (O.-VL), +32497471473, erikvermeersch@hotmail.com
Geplaatst: 27 april 2017



Te koop: 6 Carnica bijenvolken met F1 koninginnen van 2016 en 2017 (Simplex). Verder nog 2 Buckfast bijenvolken met F1 koningin van 2017 (Simplex). Alle bijenvolken zijn behandeld tegen de Varroa. Verschillende grootte van bijenvolken: 6-ramer= 90€ en 11-ramer= 120€, kasten niet inbegrepen, dus enkel de ramen met het volk op. Indien gewenst kunnen er ook Simplex kasten worden overgekocht. Af te halen in Geel.
Te bevragen: Nick Van Ranst, 2440 Geel, 0477438779, nick.van.ranst@hotmail.com
Geplaatst: 21 juni 2017

Te koop: 3 zesramers Duits Normaal met F1 Buckfast koningin 2017. Zachtaardig en goede honinghalers. Alleen de raampjes met bijen 75 euro/stuk.
Te bevragen: Stals Pieter, 3640 Kinrooi, 0489722704, stals-pieter@hotmail.com
Geplaatst: 19 juni 2017

Te koop: bijenvolk Carnica koningin 2017.
Te bevragen: Piet Brutin, 8790 Waregem, 056 607732, pietbrutin@sgsintpaulus.be
Geplaatst: 18 juni 2017

Te koop: inox beroker en honingzeef 28 cm.
Te bevragen: Pierre De Bondt, 1880 Kapelle o/d Bos, 0493495842, spoeky.debondt@gmail.com
Geplaatst: 17 juni 2017

Te koop: 6 bijenvolken Carnica op 11 ramen met koningin van 2017 ( F3). Deze honingbijen zitten op ramen Duits-Normaal en moeten overgeplaatst worden. De kasten worden niet mee verkocht. Prijs 110 euro voor 1 volk .
Te bevragen: De Wachter Wim, 2811 Hombeek, +32485750295, wimdewachter1@telenet.be
Geplaatst: 16 juni 2017

Te koop: bijenvolk : miniplus en Dadant-Blatt. Q 2017
Te bevragen: Antoon Tanghe, 8870 Izegem, 0486 398457051, tanghe.a@belgacom.net
Geplaatst: 14 juni 2017

Te koop: ik heb nog Balsemienhoning in emmers van ongeveer 12 a 13 kg.
Te bevragen: Henk Joosen, 4847CH Teteringen (Nederland), 0031/651471974, henkjoosen@ziggo.nl
Geplaatst: 12 juni 2017

Te koop: jonge, zeer productieve, zachtaardige F1 buckfastkoninginnen.
Te bevragen: Walter Goyvaerts, 2235 Hulshout, 0474/549312, diana_dewinter@hotmail.com
Geplaatst: 29 mei 2017

Te koop: mobiele werfwagen voor het houden van bijen 7.40 m lang om 7 volken in te plaatsen. Zie foto's.
Te bevragen: De Bondt Pierre, 1880 Kapelle o/d Bos, 0493495842,
Geplaatst: 23 mei 2017
Spoeky bondt 1Spoeky bondt 2

Te koop: Simplex afdekplaten (2 delen) – glas. 12 stuks (voor 6 simplex kasten) - gebruikt maar in goede staat. Gratis af te halen te tiegem. afspraak per mail.
Te bevragen: Bert De Doncker, 8573 Tiegem, 055123456, bertdedoncker@hotmail.com
Geplaatst: 23 mei 2017

Te koop: ik heb nog vele maandbladen van de imkersbond. Dat begint vanaf 1949 en ook nog van de jaren '60-'70- '80. Vroeger noemde dat " maandblad van den Vlaamschen bieenbond". Wie interesse heeft mag me steeds contacteren op het nr 0479/246010.
Te bevragen: Luytens Marie-Thérèse, 3191 Hever, +32479246010, luytens.m@skynet.be
Geplaatst: 28 april 2017

Te koop: nieuwe gemonteerde simplex broedbakramen. Deze zijn gelijmd en geniet. Voorzien van messing ogen en inox draad. Voor het was insmelten nog even opspannen. 1.20 euro per stuk. Bij 300 en meer 1.10 per stuk.
Te bevragen: Peter Hospel, 2460 Kasterlee, 0468318784, peterhospel1@gmail.com
Geplaatst: 28 april 2017peterhospel1peterhospel2peterhospel3